Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Knurów Szczygłowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

57 930 zł1 931 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni 1931 m kw. Opis budynku: powierzchnia 1931 m kw. Hala o wymiarach ok 27,30m x 70 m Hala ogrzewana. Ogrzewanie promienniki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Srebrna

Maciejów,Zabrze(Knurów + 12 km)

123 900 zł5 900 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Hala magazynowo-produkcyjna bez ogrzewania z możliwością uruchomienia ogrzewania. Dostępna od zaraz. Brama z poziomu 0, posadzka niepylna. Regularny prostokątny kształt. W pobliżu dk 88.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Gliwice(Knurów + 6 km)

9 240 zł280 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni całkowitej ok 260 m kw. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali głównej o powierzchni ok 260 m kw o wymiarach: długość 18,50.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Folwarecka

700-lecia Żor,Żory(Knurów + 17 km)

1 750 000 zł1 155 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w centrum Żor przy ul. Folwareckiej Działka: - status własność - teren płaski, zagospodarowany, ogrodzony - powierzchnia 8415 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Zabrze

Mikulczyce,Zabrze(Knurów + 12 km)

12 000 000 zł10 861 m² 1 104,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:33 165 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnych zlokalizowany w Zabrzu Mikulczycach, stanowiący funkcjonalną, spójną całość gospodarczą. Nieruchomość położona jest na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sosnowa

Miechowice,Bytom(Knurów + 20 km)

7 799 999 zł1 454 m² 5 364,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Zainwestuj w to co dobre Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w naprawdę wyjątkowym, magicznym miejscu. Miejscu, którego szukają stoicy aby.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gliwice

Gliwice(Knurów + 6 km)

68 000 000 zł69 847 m² 973,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia gruntu: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rybnik-Północ,Rybnik(Knurów + 13 km)

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:689 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienice mieszkalno-usługową zlokalizowaną w doskonałym punkcie, tuż przy centrum miasta. Idealna zarówno na inwestycję mieszkaniową, jak i komercyjną. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Zabrze(Knurów + 12 km)

5 122 zł197 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę magazynową nie ogrzewaną o powierzchni 197m2. Bramy wjazdowe 3,5 m wysokości ,szerokość 3m Posadzka nie pyląca .Antresola 100m2 Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Radlin

Radlin(Knurów + 21 km)

6 500 zł482 m² 13,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na wynajem hala magazynowa 482 m2, w Radlinie z przeznaczeniem pod magazyn, handel lub usługi. Bardzo dobry dojazd do Raciborza, rybnika oraz Wodzisławia Śl. Hala magazynowa posiada: - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł540 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 953 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż o powierzchni 540.00 m2. .

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij