dowolna

Mieszkania Knurów Centrum

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Centrum,Knurów

417 000 zł52 m² 8 000,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe 52m2, zlokalizowane w samym sercu Knurowa - przy ul. Stefana Batorego na 2 piętrze. Lokal znajduje się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Centrum,Knurów

1 500 zł36 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa niższa cena z 1700 zł na 1500 zł! Polecam :) Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koziełka

Centrum,Knurów

1 900 zł47 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od pośrednika :) oferta na wyłączność! 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - idealne dla rodziny Knurów, ul. Koziełka 43 | Powierzchnia: 46,53 m + piwnica 4,06 m Wolne od zaraz |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Centrum,Knurów

278 000 zł41 m² 6 847,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek remontów! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,6 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Knurowie przy ulicy Mieszka I, na osiedlu Tysiąclecia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Centrum,Knurów

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w knurowie przy ulicy Kazimierza Wieklkiego o powierzchni użytkowej 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

1 700 zł47 m² 35,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, odświeżone mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,34 m , zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ulicy Kosmonautów 16C w Knurowie. Lokal jest jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

299 000 zł46 m² 6 554,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: urocze mieszkanie 2-pokojowe na ul. Stefana Batorego w Knurowie. Oferta wyłącznie w biurze Projekt Kwadrat Oferujemy Państwu jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Centrum,Knurów

495 000 zł57 m² 8 734,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Knurowie - ul. Kazimierza Wielkiego możliwość dokupienia 7-metrowego garażu murowanego! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Knurów

384 000 zł54 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego przestronnego mieszkania, które przeszło kompleksową odnowę! Mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

344 000 zł54 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz przestronnego i cichego mieszkania w spokojnej okolicy, tuż obok tężni to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: województwo śląskie, knurów, okolice ul. Szpitalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Centrum,Knurów

329 000 zł39 m² 8 448,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,94 m , zlokalizowane na parterze bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Knurowie. Charakterystyka nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

319 000 zł53 m² 6 046,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w doskonałej lokalizacji - przy ul. Stefana Batorego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koziełka

Centrum,Knurów

340 000 zł63 m² 5 357,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Umeblowane mieszkanie 3 pokojowe czeka na Ciebie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 63,46 m znajdujące się w budynku położonym w Knurowie przy ulicy Koziełka. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szpitalna

Centrum,Knurów

155 000 zł26 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka(25,5 m2) w centrum Knurowa! Mieszkanie jest idealną opcją dla inwestorów pod wynajem! roi ok. 10%! A także dla młodych osób jako mieszkanie na start! Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

282 000 zł47 m² 5 977,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy ofertę mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w Knurowie przy ul. Jana Sobieskiego. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących przestronnego lokum do remontu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Centrum,Knurów

2 300 zł48 m² 48,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Knurowie! Powierzchnia nieruchomości wynosi 47,9m2 wraz z przynależną piwnicą. Na mieszkanie składają się: salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Centrum,Knurów

449 000 zł98 m² 4 570,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, funkcjonalne mieszkanie w Knurowie. Piękne i duże mieszkanie w Knurowie ( 98m2). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni i dużej łazienki. Mieszkanie posiada okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Centrum,Knurów

280 000 zł46 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w centrum Knurowa! Powierzchnia nieruchomości wynosi 46,4m2. Na powierzchnie mieszkalną składają się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

284 000 zł53 m² 5 348,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w samym centrum Knurowa! Powierzchnia nieruchomości wynosi 53,1m2 wraz z przynależną piwnicą(5m2). Na powierzchnię mieszkalną (48m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Knurów

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie z dużą kuchnią Przedstawiam Państwu mieszkanie 2 pokojowe, które znajduje się na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w spokojnej i cichej okolicy w Knurowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Centrum,Knurów

2 200 zł48 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesny apartament do wynajęcia w Centrum Knurowa przy ulicy Witosa 3 od zaraz. Przedmiotem najmu jest komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 48,14 m2 plus duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

II Wojska Polskiego,Knurów

145 000 zł48 m² 2 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na tej ul. jest poczta przychodnia dziecięca przedszkole. Nie daleko jest kościół ,wokół ul jest dużo sklepów.Ulica jest bardzo spokojna i cicha.Mieszkanie jest odnowione i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Knurów

Stary Knurów,Knurów

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się na 2 piętrze (poddasze) w starej kamienicy w centrum Starego Knurowa. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Stary Knurów,Knurów

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokojowe w starym budownictwie po generalnym remoncie na parterze niski czynsz kuchnia bez okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

215 000 zł65 m² 3 307,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 65,12 m2 na 5 piętrze z balkonem bardzo słoneczne wyremontowane (wymienione okna, instalacja wod-kan, instalacja elektryczna, na podłogach panele i glazura, na ścianach gładź).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudczyków