dowolna

Mieszkania z prawem własności Knurów - Lista ofert

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Knurów,śląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży duża kawalerka z osobnym pokojem z częścią sypialną, salon : kanapa narożna, stolik, przedpokój : szafa zabudowie, garderoba cześć sypialni : łóżko + materac kuchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie O unikalnej wysokość do 3,80 M! Na sprzedaż niecodzienne, stylowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze niskiego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł30,99 m² 8 712,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

We speak english. Przy zakupie dowolnego mieszkania odbierz miejsce parkingowe naziemne oraz komórkę lokatorską gratis. Szukasz wyjątkowego mieszkania? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

0% prowizji | Mieszkanie po generalnym remoncie | wysoki standard | duży balkon | 51 m Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

304 087 zł38,25 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 291 zł46,93 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

46,93 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 000 zł61,32 m² 8 692,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

62 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,34 m² 6 020,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,34m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokoje nieprzechodnie. Okna na dwie strony bloku. Całość do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 965 zł72,70 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwi łatwość komunikacyjną i zapewni miejsce parkingowe? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

244 812 zł26,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnia z dostępnych kawalerek | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia? W ofercie mamy kilka innych propozycji - zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł57 m² 11 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z tarasem i prywatnym ogrodem | zamknięte osiedle | Knurów, aleja Lipowa Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 58 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 616 zł61,32 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 140 zł67,46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej, w podwyższonym standardzie. Powierzchnia mieszkania wynosi 67,46 m2, do mieszkania przynależy duży ogród 123,77 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 500 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim. Ogłoszenie dotyczy mieszkania na parterze. W budynku 4 mieszkania, 2 na parterze 53 m2 i 2 na piętrze 63m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 057 zł72,85 m² 8 415,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

We speak english! Przy zakupie dowolnego mieszkania odbierz miejsce parkingowe naziemne oraz komórkę lokatorską gratis. Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? Cenisz nieszablonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 000 zł38,25 m² 7 947,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł37 m² 5 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie M3 w Knurowie Szczygłowicach o powierzchni 37 m , położone na 3 piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w stanie do remontu idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 000 zł72,85 m² 8 414,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Szczygłowice,Knurów

152 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Świetna oferta dla singla w spokojnej okolicy! Na sprzedaż kawalerka(30,4 m2) z osobną kuchnią, idealne "na start" dla młodych! Lokal jest bardzo zadbany i gotowy do zamieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Centrum,Knurów

420 000 zł47 m² 8 989,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką jakość materiałów? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedmiotem sprzedaży jest nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Centrum,Knurów

427 000 zł47 m² 9 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

46,93 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Dużym atutem inwestycji są niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Szczygłowice,Knurów

139 000 zł31 m² 4 511,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Knurowie, przy ul. Marii Konopnickiej 2, w dzielnicy Szczygłowice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Szczygłowice,Knurów

139 000 zł31 m² 4 511,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Centrum,Knurów

239 900 zł47 m² 5 082,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwe założenie kw). Najważniejsze atuty Dwustronne, wschód zachód poranne słońce z jednej, popołudniowe z drugiej strony. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

279 000 zł47 m² 5 893,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! 3 pokoje | 47,34 m | Knurów - ul. Jana Sobieskiego | po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m , zlokalizowane na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudczyków

II Wojska Polskiego,Knurów

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

*we speak english Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu, położone na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku po termomodernizacji, w Knurowie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriana

Centrum,Knurów

450 000 zł63 m² 7 183,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 62,64m2 z balkonem w samym centrum Knurowa - ul. Floriana. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,64, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotników

Knurów,śląskie

440 000 zł62 m² 7 131,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mega obniżka! 10 000 w dół! Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Knurowa, przy ul. Lotników 12 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. W promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

264 000 zł44 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży- mieszkanie Knurów Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w doskonałej części Knurowa- jednej z najbardziej pożądanych ulic osiedla , z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Szczygłowice,Knurów

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem do remontu - szczygłowice Marzysz o własnym mieszkaniu, które wyremontujesz według własnego stylu i potrzeb? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

169 999 zł26 m² 6 566,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka W knurowie - ul. Kazimierza wielkiego - doskonała lokalizacja Dzień dobry, oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę zlokalizowaną w Knurowie , przy ul. Kazimierza Wielkiego (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapelanów Wojskowych

Knurów,śląskie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle wojska polskiego, do wejścia od zaraz! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w Knurowie przy ul. Kapelanów Wojskowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe 47- metrowe mieszkanie znajdujące się w Knurowie przy ulicy 26 Stycznia. Jest to zupełnie nowa inwestycja - mieszkania w tym budynku zostały przekazane do użytkowania na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakoniewskiego

Centrum,Knurów

745 000 zł64 m² 11 677,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament klasy premium o powierzchni 63,8 m , usytuowany na parterze, nowoczesnego apartamentowca w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Knurów,śląskie

296 583 zł34 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

34,09 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

560 000 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczygłowice,Knurów

160 000 zł30 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka 30,4 m? jasna, funkcjonalna, gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 30,4 m2, położona na 3. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Szczygłowice,Knurów

152 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznej kawalerki w Szczygłowicach przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie 30,4 m2 składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stokrotki

Centrum,Knurów

719 000 zł108 m² 6 632,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego segmentu skrajnego, położonego na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ul. Stokrotki w prestiżowej dzielnicy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Knurów,śląskie

272 000 zł47 m² 5 765,15 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(47,18 m2) w samym Centrum Knurowa przy ulicy Jana III Sobieskiego! Mieszkanie jest świetną opcją dla osób szukających mieszkania dla rodziny w Centrum miasta!.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij