dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Knurów Centrum

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141,24 m² 5 657,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Osiedle stokrotki w Knurowie / dom S3 ostatni segment środkowy z dużą działką her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie! : rolety parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy mieszkanie dwupoziomowe składające się z trzech sypialni, dwie łazienki oraz salon z aneksem kuchennym. Do dyspozycji klienta jest kilka miejsc postojowych: - 1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwi łatwość komunikacyjną i zapewni miejsce parkingowe? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie O unikalnej wysokość do 3,80 M! Na sprzedaż niecodzienne, stylowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze niskiego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy, ul. Kazimierza Wielkiego

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

850 000 zł239 m² 3 556,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu Nową Ofertę w Naszym biurze W samym Centrum Knurowa w Dobrze prosperującym Budynku Usługowym prezentujemy Państwu Lokal Biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Centrum,Knurów

1 795 800 zł136 m² 13 204,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze informacje: bez prowizji! najwazniejsze informację-na wyłączność! nowoczesne osiedle- malownicza okolica Do sprzedania 16 wydzielonych samodzielnych działek budowlanych na której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, budowanego w cichej i dogodnej lokalizacji Knurowa z bliskim dostępem do udogodnień infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 291 zł46,93 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

46,93 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

0% prowizji | Mieszkanie po generalnym remoncie | wysoki standard | duży balkon | 51 m Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek magazynowy o pow. 183,40 m2 usytuowany w Knurowie przy ul. Dworcowej, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Knurowie przy ul. Jana III Sobieskiego. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, w budynku z miejskim ogrzewaniem, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,05 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Mieszkanie po remoncie! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą kawalerki znajdującej się na 2 piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wyjątkową nieruchomość komercyjną - lokal usługowo-handlowy o powierzchni 40 m , położony w strategicznej części Knurowa, w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł73 m² 8 191,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w Knurowie (44-190) przy ul. Ogrodowej, na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł141,24 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie! : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²281,99 m² 12 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Adres: ul. Dworcowa 12, knurów Powierzchnia użytkowa: 281,99 m2 Liczba pomieszczeń: 9 Grunt: dz. ewid. nr 2140/2 o pow. 740 m2 Cena: 45 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Knurów

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

900 000 zł239 m² 3 765,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetnie zlokalizowany lokal usługowo - biurowy z dużym potencjałem - idealny pod działalność biurową lub gabinety, usytuowany na najwyższym piętrze trzypiętrowego budynku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł5 976 m² 132,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość gruntową położoną w Knurowiec przy ul. Dworcowej, oznaczoną geodezyjne jako działki.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł350 m² 1 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Cena 415tyś dotyczy zakupu części nieruchomości (1+2 piętro). W przypadku całości cena 820 000zł do negocjacji. Na sprzedaż budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł141,24 m² 6 011,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe smart-slide.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kazimierza Wielkiego

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

850 000 zł239 m² 3 556,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 242 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Knurów |media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Knurowa. Nieruchomość o wymiarach ok. 15,5 m szerokości i 157.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 m²

Nowoczesny segment 90,41 m z ogródkiem 23 m - spokojna okolica Knurowa Na sprzedaż dwukondygnacyjny segment mieszkalny o powierzchni 90,41 m , położony w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Centrum,Knurów

2 000 zł53 m² 37,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Jasne, w styku boho mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | 53,41 m | 1 piętro | Od zaraz Do wynajęcia przestronne, wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 53,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Centrum,Knurów

420 000 zł47 m² 8 989,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką jakość materiałów? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedmiotem sprzedaży jest nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szpitalna

Centrum,Knurów

2 200 000 zł4 619 m² 476,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w centrum Knurowa, przy ul. Szpitalnej Budynek o powierzchni ok. 1500 m posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Centrum,Knurów

427 000 zł47 m² 9 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

46,93 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Dużym atutem inwestycji są niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Centrum,Knurów

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Centrum,Knurów

239 900 zł47 m² 5 082,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwe założenie kw). Najważniejsze atuty Dwustronne, wschód zachód poranne słońce z jednej, popołudniowe z drugiej strony. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

279 000 zł47 m² 5 893,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! 3 pokoje | 47,34 m | Knurów - ul. Jana Sobieskiego | po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m , zlokalizowane na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Centrum,Knurów

1 700 zł45 m² 37,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat prezentuje ofertę wynajmu mieszkania po częściowym remoncie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w niskim budynku przy ul. Szpitalnej 25a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudczyków

II Wojska Polskiego,Knurów

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

*we speak english Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu, położone na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku po termomodernizacji, w Knurowie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriana

Centrum,Knurów

450 000 zł63 m² 7 183,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 62,64m2 z balkonem w samym centrum Knurowa - ul. Floriana. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,64, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie na osiedlu 1000-lecia znajdujące się na 3 piętrze w wieżowcu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Targowa

Centrum,Knurów

80 000 zł16 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

GA raż Z kanałem - murowany, własnościowy - knurów, ul. Targowa, na sprzedaż oferujemy garaż własnościowy w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w doskonałym punkcie Knurowa - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Centrum,Knurów

810 000 zł126 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Nowoczesny dom z dużą działką - Knurów, cena: 810 000 zł Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 126 m (w tym część mieszkalna 110 m ), usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Centrum,Knurów

190 000 zł37 m² 5 070,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Z 215 tys zł na 190 tys zł! Na sprzedaż- przytulne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,47 m2, położone na czwartym pietrze w zadbanym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

315 000 zł35 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie z balkonem os. 1000-lecia, merkury-Knurów Są mieszkania, do których się wchodzi. I takie, w których od razu chce się zostać. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Stary Knurów,Knurów

997 000 zł200 m² 4 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż duży dom 200 metrowy w okolicy Krywałdu. Dom znajduje się na działce 5600 m. Istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek z lat 70 tych. 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knurów

Centrum,Knurów

785 000 zł142 m² 5 543,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Dom na sprzedaż - knurów W zabudowie bliźniaczej 4 pokoje, działka o pow. 915 m garaż, parter + piętro Przestronny dom rodzinny z dużą działką i potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

1000-lecia Państwa Polskiego,Knurów

169 999 zł26 m² 6 566,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka W knurowie - ul. Kazimierza wielkiego - doskonała lokalizacja Dzień dobry, oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę zlokalizowaną w Knurowie , przy ul. Kazimierza Wielkiego (rejon.